Pet Shimmers (UK)

Date

18-10-2019

Location

Rotown

Showtime

19.20 - 20.00 u

Het zevenkoppige Pet Shimmers is het nieuwe project van Oliver Wilde, een gevestigde muzikant uit Bristol. Wilde omschrijft de muziek zelf als ‘een nucleair eindfeest van de apocalyps in een 8-bit wereld, voor fans van Sparkle Force en Gender Neutral Milk Hotel’. Misschien een beetje omslachtig, maar desalniettemin raak: we horen inderdaad de diepgewortelde melancholie van ene Mark Linkous sudderen onder de grootste arrangementen, die weer doen denken aan Super Furry Animals, The Flaming Lips en Tame Impala.

Share on: